">Prijateljska međunarodna utakmica veterana povodom proslave dana grada Samobora - Košarkaški klub Samobor

Prijateljska međunarodna utakmica veterana povodom proslave dana grada Samobora

Veterani Samobora došli su na domaćem terenu do zaslužene pobjede pobijedivši goste iz Brežica s rezultatom 60:54. Samoborci dobrom igrom u prvom poluvremena igru ostvaruju desetak i više koševa prednosti. Međutim u drugom poluvremenu dugo ostaju bez ubačaja tako da Brežičani izjednačuju krajem treće četvrtine na 42:42. Tada su odlično kao u mladim danima zaigrali veterani Pavšek i Močan te brzim kontranapadima vratili prednost Samoboraca na desetak koševa, za mirniju završnicu i pobjedu. Kod Samoboraca najučinkovitiji su bili Pavšek s 20 i Močan s 16 koševa. Kod Brežica najučinkovitiji su bili Marčetić s 20 i Krošelj s 14 koševa.