">Uspješni vikend mlađih kadeta i kadeta - Košarkaški klub Samobor

Uspješni vikend mlađih kadeta i kadeta

U subotu su mlađi kadeti nastupili u sklopu Mlađe kadetske lige Zagrebačke županije protiv KK Podsuseda i pobjedili su uvjerljivim rezultatom 123-34.

Već u prvoj četvrtini naši dečki su napravili razliku od 14 razlike, a do kraja susreta ta razlika je samo rasla u korist naših.

KK Samobor – KK Podsused 123:34 (26:12, 26:8, 29:10, 42:4)

KK Samobor: Boch 20, Mustafić 16, Hrastnik 13, Govedarica-Magdić, Zečić 3, Seba 15, Žganjer, Klasan 9, Štrkalj 6, Hrs 20, Musa 21. Trener: Marin Sedlar.

KK Podsused: Grlešić, Urukalović 4, Popić, Koščak, Radović 4, Maršić 11, Dodig, Špehar 12, Mužek 3. Trener: Ivan Vukoja.

U nedjelju su naši kadeti igrali u gostima kod KK Medveščak u sklopu 2. kadetske lige KSZ-a. Naši dečki su pobjedu osigurali u drugom poluvremenu koje su dobili rezultatom 45:19 i na kraju slavili rezultatom 73:52.

KK Medveščak – KK Samobor

KK Medveščak: Mislav Kutleša 13, V Ivanković 12, Ivan Josip Milardović 8, Ivor Jerkić 5, Vito Perić 5, Juraj Višnjić Stupin 4, Šime Jusup 3, Pavel Bilić 2, David Josip Andrijanić 0

KK Samobor: Gabrijel Mustafić 30, Vito Čretni 18, Ardian Seba 15, Luka Žganjer 8, Oliver Magdić Govedarica 2, Patrik Šinkovec 0, Šimun Mustafić 0