">Mlađi seniori Samobora s dvije pobjede protiv Universa i Rudeša završili sezonu Ljetne lige - Košarkaški klub Samobor

SENIORI – LJETNA LIGA – 9. kolo

KK RUDEŠ : KK SAMOBOR

73 : 85 (37 : 50)

(13:27,24:23,15:8,21:27)

SAMOBOR: Levanić 14, Ivičak 5, Grubešić 10, Pavičić 9, Belamarić 17, Imbert 28. Trener: Josip Vlah.

RUDEŠ: Soldo 2, Jurić 9, Mandalino 8, Skorupan, Matulić 2, Rezić 5, Mikulić 9, Miloš 2, Nakić 2, Ljubičić 8, Cvitković 24, Rosi.

Odigrano u nedjelju 07.06.2015. u 15,45 sati u SD “ ZV paviljon 25 ” u Zagrebu.

IMG_0425_kompimirano

Imbert u atraktivnoj akciji na utakmici protiv Cibone.

U devetom kolu ljetne lige mlađi seniori Samobora pobijedili su ekipu Rudeša iz Zagreba s rezultatom 73:85. Odlično odigrana prva četvrtina Samoboraca i ostvarena prednost od 14 koševa bila je na kraju dovoljna za pobjedu iako su nekoliko minuta prije kraja utakmice Rudešani došli na par koševa zaostatka i zaprijetili preokretom. Ipak u samoj završnici Samoborci mirnije ruke zasluženo slave. Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošču Imbert s 28 i Belamarić s 17 koševa. Kod Rudeša najučinkovitiji je bio Cvitković s 24 koša.

SENIORI – LJETNA LIGA – 8. kolo

KK UNIVERS : KK SAMOBOR

71 : 77

Odigrano u subotu 30.05.2015. u 19,15 sati u SD “ ZV paviljon 25 ” u Zagrebu.

U osmom kolu ljetne lige mlađi seniori Samobora pobijedili su ekipu Universa iz Zagreba s rezultatom 71:77. Od prve minute Samoborci su ušli ozbiljno u utakmicu, poveli s nekoliko koševa razlike koje uspješno brane do kraja utakmice za zasluženu pobjedu. Igrom u obrani i napadu istakli su se Samoborci Levanić, Belamarić i Vranić.