">Juniori i kadeti poraženi, predkadeti slavili - Košarkaški klub Samobor

Juniori i kadeti poraženi, predkadeti slavili

Ovaj vikend sve naše mlađe selekcije igrale su utakmice. U subotu su juniori igrali protiv Hermes Analitice u kvalifikacijama za I. juniorsku ligu, kadeti su igrali protiv Podsuseda u sklopu II. kadetske lige, a mlađi kadeti su započeli natjecanje u Županijskoj ligi.

Juniori su poraženi od Hermes Analitice rezultatom 90:60 za Hermes. Utakmica je bila neizvjesna prvu četvrtinu, no već u drugoj četvrtini se razlika u godinama i iskustvu vidjela pa se Hermes odvojio na nažalost nedostižnu razliku.

SAMOBOR – HERMES ANALITICA   60:90  (15:20, 3:40, 21:13, 21:17)

Samobor: G.Mustafić 11, Magdić Govedarica 2, Šinkovec 2, Seba, Žganjer, Spaseski Baburek 25, Š.Mustafić 4, Čretni, Lončarić 14. Trener: V.Uzelac
Hermes Analitica: Tomica 3, Brčić 20, Laknar 10, Lončar 13, Kremljak, Oršulić 14, Ćorić 12, Ravlić 14, Majetić, Duvnjak 4. Trener: Z.Mravak

Kadeti su u neizvjesnoj utakmici protiv Podsuseda izgubili 74:65. Cijelo vrijeme smo bili u neizvjesnoj situaciji, ali na kraju je duža rotacija i malo više koncentracije i hrabrosti domaćina presudila da pobjeda ode na njihovu stranu.

Podsused2117152174
2311121964
38:3436:31
Podsused
Borna Radnić 17, Vito Vladušić 16, Dražen Štrlek 14, Filip Pavo Barić 11, Ian Brezovec 8, Maks Pavlović 6, Antonio Petrović 2, Nikola Mirković 0, Vid Levak 0, Vid Folnović 0, Roko Požar 0, Toni Sačarić 0.
Samobor
Gabrijel Mustafić 27, Vito Čretni 16, Šimun Mustafić 15, Oliver Magdić Govedarica 5, Luka Žganjer 2, Fran Horvat 0, Patrik Šinkovec 0, Ivan Kršnjavi 0, Luka Štrkalj 0.

Predkadeti su započeli natjecanje u Županijskoj mlađekadetskoj ligi i pobjedili KK Fortunu 107:43.