Suci: Gracin, Dundović, Stvorić – Zagreb

83 : 91 (48 : 46)

(30:29,18:17,26:16,9:29)

SAMOBOR: Jakša Milatić 25, Lovro Mandalinić 23, Marko Šilobod 13, Nikša Šiljezar 10, Mateo Gionechetti-Prahin 9, Niko Gril 8, Zvjezdan Imbert 3, Marko Marcelić, Lovro Jelić, Mark Knezović, Ivan Bilić. Trener: Matija Brkljačić.

ZAPRUĐE: Filip Stanić 25, Dominik Herendić 21, Hrvoje Gašparac 18, Dario Livajić 7, Hrvoje Kravos 7, Dominik Joksimović 5, Mislav Buljan, Dario Čorko, Petar Cvitanović, Domagoj Jelović. Trener: Siniša Mesić.

Košarkaši Samobora u 28 kolu A2 lige seniora pobijedili su na gostujućem terenu ekipu Zapruđa iz Zagreba s rezultatom 83:91. U utakmicu obje ekipe su ušle vrlo učinkovite i raspoložene za nadigravanje izmjenjujući se u vodstvu do kraja prvog poluvremena. U drugom poluvremenu domaćini i dalje igraju precizno te do kraja treće četvrtine imaju solidnu prednost od 12 koševa razlike 74:62. Tada su Samoborci zaigrali mnogo brže i agilnije postižući koševe u serijama te tri minute prije kraja utakmice sustižu domaćine. Tada Samoborci igraju još čvršče u obrani koju Zapruđanci već pomalo malaksali ne uspijevaju probiti do kraja utakmice dok im Samoborci brzim kontranapadima trpaju koš za na kraju vrijednu i zasluženu pobjedu u gostima. U pobjedi Samoboraca istakli su se Jakša Milatić s 25 i Lovro Mandalinić s 23 koša. Kod Zapruđa najučinkovitiji je bio Filip Stanić s 25 koševa. U četvrtak 27.04.2017. u 21,10 sati u SD Samobor u 29 kolu A2 lige Samoborci igraju s drugoplasiranom ekipom lige KK Agrodalmom u kojoj očekuju veliku podršku gledaoca i dobar rezultat.