Matej Bošnjak 11, Antonio Jordano 10, Ante Brzović 9, Darko Bajo 9, Mateo Vidović 8, Vito Čubrilo 7, Karlo Matković 6, Filip Varga Brzica 6, Rok Radović 4, Luka Krajinović 2, Fran Jacović 2, Leon Kalinić 0.
    Samobor
    Dario Gazić 18, Niko Gril 16, Lovro Mandalinić 15, Marko Šilobod 12, Luka Živko 9, Bruno Levanić-Kutni 9, Josip Škara 7, Nikša Šiljezar 4, Mateo Gionechetti-Prahin 3, Bruno Srabotnak 2, Jakov Kontak 0.

Suci: Marunica, Mustapić, Dumenić – Zagreb. Gledaoca: 60.

Košarkaši Samobora pobijedili su na gostujućem terenu ekipu Mladosti iz Zagreba s rezultatom 74:95. Premlaki start Samoboraca pogotovo u obrani bio je dovoljan da se juniori Cedevite koji igraju za Mladost razmašu u napadu i do kraja prve četvrtine ostvare desetak koševa prednosti. U drugoj četvrtini potpuno druga igra Samoboraca koji su konačno zaigrali kako znaju, čvrsto u obrani iz koje su sijevali kontranapadi jedan za drugim. Tako su u drugoj četvrtini ostvarili visokih 33:16 koševa u svoju korist, te došli do desetak koševa prednosti. U drugom poluvremenu Samoborci i dalje igraju žestoko i vrlo brzo ostvaruju trideseta koševa prednosti koje domaćini tek pred kraj utakmice protiv rezervi Samoboraca uspijevaju donekle umanjiti. Ovom uvjerljivom pobjedom Samoborci su nanijeli prvi poraz Mladosti, a sebi otvorili put da se već u slijedećem 5 kolu lige u subotu u 17:30 sati na domaćem terenu pobjedom u derbiju kola protiv vodeće ekipe Sesveta ukljuće u igru za prvaka lige. Kod Samoboraca najučinkovitiji su bili Dario Gazić s 18 i Niko Gril sa 16 koševa. Kod Mladosti najučinkovitiji su bili Matej Bošnjak s 11 i Antonio Jordano s 10 koševa. Pozivamo sve navijače da u derbiju protiv Sesveta pomognu svojim Samoborcima te da uživaju u vjerujemo još jednoj odličnoj partiji i pobjedi.