IVANIĆ – SAMOBOR 32:37

(2:13, 16:10, 6:6, 8:8)

IVANIĆ: Radašević 12, Belić 12, Tišljer 2, Ferenčak 3, Pajur 3, Ivković, Tomeš, Posudar.

SAMOBOR: Mandić, Posedi, Musa 2, Boch 2, Žganjer 3, Dolenac 4, Klasan, Štrukalj 3, Seba 3, Kos 14, Grgos 2, Žingor 2.

U prvom kolu lige 2005 Samoborci su na gostujućem terenu ostvarili vrijednu pobjedu protiv domaćina Ivanića pobijedivši s rezultatom 32:37. Samoborci prevođeni odličnim Kosom osvaruju u prvoj četvrtini znatniju razliku od 2:13 što se na kraju pokazalo kao odlučujuće pobijedivši zasluženo u uzbudljivoj i tijesno završnici. Kod Samoboraca najučinkovititji je bio Marat Kos s 16 koševa. Kod Ivanića istakli su se Radašević i Belić oba sa po 12 koševa.

FORTUNA – GORICA 46:51 (8:6, 17:16, 6:17, 15:15)

Suci:

FORTUNA: Frančešević 30, Brekalo 7, Kunjas 5, Lujić 2, Mamuzić 2, Poleščak, Cindrić, Zgorelec, Karaula, Baća, Gašparić, Mršo.

GORICA: Ninić 13, Mudrinić11, Baričić 10, Lacić 7, Pereković 6, Tonić 4, Matić, Stipić, Žigrović, Špehar.

Liga 2005 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 2. kolo

odigrano u nedjelju 04.12.2016. u 10,50 sati u SD “ Mato Lovrak ” u Zagrebu

Suci: Sokolić, Žulić – Zagreb

KK GORICA : KK SAMOBOR

38 : 18 (15 : 5)

(6:2,9:3,14:1,9:12)

SAMOBOR: Klasan 2, Mandić, Posedi, Žingor 1, Žganjer L. 2, Dolenac 2, Seba 1, Kos 4, Musa 6, Boch. Trener Marko Šilobod.

GORICA: Tomić 6, Mudrinić 14, Matić, Baričić 3, Pereković 10, Stipić, Ninić 2, Krstić, Lacić 3, Markov. Trener: Ivanković.

U drugom kolu lige sportski škola 2005 Samoborci su izgubili od ekipe Gorice s rezultatom 38:18. Već na poluvremenu bolja ekipa Gorice ima deset koševa prednosti koje do kraja utakmice duplaju na dvadest koševa razlike za zasluženu pobjedu. Kod Samoboraca najučinkovititji je bio Marko Musa sa 6 koševa, a kod Gorice Mudrinić s 14 koševa.

IVANIĆ – FORTUNA             32:31 (9:3, 10:10, 6:8, 7:10)

Suci:

IVANIĆ: Radašević 15, Belić 8, Tišljer, Ferenčak 4, Pajur 4, Ivković, Tomeš, Posundar.
FORTUNA: Žulj 2, Klarić 2, Poleščak 2, Balen, Brekalo 19, Baća, Kunjas 6.

Liga 2005 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 3. kolo
odigrano u nedjelju 18.12.2016. u 10,30 sati u SD Samobor.
Suci: Kordina, Prohaska – Zagreb
Gledaoca: 50
KK SAMOBOR : KK FORTUNA
31 : 41 (19 : 25)
(7:13,12:12,2:6,10:10)

SAMOBOR: Mustafić 4, Deav 4, Kos 5, Grgos 8, Štrkalj 2, Žingor, Seba 6, Dolenac, Musa 2, Magdić, Boch, Hrastnik. Trener Marko Šilobod.
FORTUNA: Polešćak 2, Mamučić, Žulo, Brsić, Zgorelec 2, Cindrić, Brekalo 4, Mršo, Baća, Frančešević 25, Konsas 8. Trener: Mušan.

U trećem kolu lige 2005 Samoborci su na domaćem terenu izgubili od ekipe Fortune iz Zaprešića s rezultatom 31:41. Od samog početka gosti stvaraju nekoliko koševa prednosti koje ne ispuštaju iz ruku do kraja utakmice za zasluženu pobjedu. Tek polovicom zadnje četvrtine Samoborci su se primakli na minus 4 ali tada najbolji igrač Fortune Frančešević s nekoliko uzastpnih pogodaka ne dozvoljava preokret. Kod Samoboraca najučinkovititji su bili Grgos s 8 i Seba sa 6 koševa. Kod Fortune najučinkovitiji je bio Frančešević s 25 koševa.

Liga 2005 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 4 kolo

odigrano 21.01.2017. u 15,20 sati u SD Samobor.

Suci: Rogić, Majcug – Zagreb
SAMOBOR : IVANIĆ
45 : 19 (23:10)

(14:2, 9:8, 13:0, 9:9)

SAMOBOR: Galunić 3, Ardian 5, Žganjer 1, Medić 4, Posedi 2, Žingor 2, Klupač 4, Klasan 2, Kos 14, Musa 2, Štrkalj 4, Grgos 2. Trener: Marko Šilobod.
IVANIĆ: Radašević 8, Belić 11, Tišljer, Ferenčak, Pajur, Tomeš, Posudar. Trener: Zajčić.
U 4 kolu Lige 2005 zagrebačke županije Samoborci su došli do uvjerljive pobjede pobijedivši na domaćem terenu ekipu Ivanića s rezultatom 45:19. Već nakon prve četvrtine i rezultata 14:2 vidjelo se da nemaju šanse protiv razigranih Samoboraca. Gosti u drugoj četvrtini protiv druge petorke Samoboraca još donekle pariraju ali povratkom najjače petorke Samoboraca u trećoj četvrtini koju dobivaju s rezultatom 13:0 gostima je zapečačen visoki poraz. U ekipi Samoboraca briljirao je Marat Kos s 14 ubačenih koševa. Kod Ivanića najučinkovitiji je bio Belić s 11 koševa.

Liga 2005 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 5 kolo

GORICA – SAMOBOR  40:33

Suci: Čačić i Juraga

GORICA: Matić, Mudrinić 15, Baričić 6, Puljak, Ninić 14, Markov, Pereković 5, Stipić, Špehar, Lacić, Žigrović.

SAMOBOR: Štrkalj 10, Grgoš 5, Dolenac 10, Boch 4, Kos 4, Galunić, Posedi, Mustafić, Magdić, Žinger, Dean, Žganjer.

FORTUNA – IVANIĆ   36:27 (9:8, 14:2, 10:10, 3:7)

Suci:

FORTUNA: Frančešević 15, Brekalo 11, Polešćak 2, Klarić 2, Cindrić 2, Mršo 2, Kunjas 2, Žulj, Mamuzić, Gašparić.

IVANIĆ: Radašević 10, Belić 8, Pajur 5, Ivković 2, Tišljar 2, Tomeš

Liga 2005 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 6. kolo

Odigrano u subotu 11.02.2017. u 13,00 sati u SD Zaprešić.

Suci: Mušan – Zagreb

KK FORTUNA : KK SAMOBOR

36 : 27 (18:12)

(12:8,6:4,6:9,12:6)

SAMOBOR: Klasan 6, Boch, Žganjer 4, Magdić 4, Štrkalj 6, Dolenac 1, Žganjer, Musa 6, Dean, Žingor. Trener: Marko Šilobod.

FORTUNA: Poleščak 4, Mamurić 2, Zgorelec, Brekalo 8, Mršo, Klarić, Cindrić 4, Balen, Pavlić, Vučković, Frančešević 8, Kunjas 10. Trener: Dilber.

U 6 kolu Lige 2005 zagrebačke županije Samoborci su u gostima izgubili od ekipe Fortune iz Zaprešića s rezultatom 36:27. Domaćini preko snažnih centara odmah dolaze do vodstva od 12:0 koje uspješno brane do kraja utakmice za zasluženu pobjedu. Kod Samoboraca istakli su se Klasan, Štrkalj i Musa sva trojica sa po 6 ubačenih koševa. Kod Fortune najučinkovitiji je bio Kunjas s 10 koševa.

Liga 2005 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 7. kolo

odigrano 11.03.2017. u 14,30 sati u SD Samobor.

Suci: Ljolje, Špoljarec – Zagreb

Gledaoca: 30

KK IVANIĆ : KK SAMOBOR

14 : 33 (9 : 15)

(3:9,6:6,5:10,0:8)

SAMOBOR: L. Žganjer 11, Boch, Dean, Štrkalj 6, Musa 4, Hrastnik 4, B. Žganjer, Magdić 2, Posedi 2, Dolenac 4. Trener: Marko Šilobod.

IVANIĆ: Tomeš, Radašević, Belić 5, Ferenčak, Pajur 9, Ivković, Posuda. Trener: F. Zajčić.

U 7 kolu Lige 2005 zagrebačke županije Samoborci su u gostima došli do pobjede pobijedivši ekipu Ivanića s rezultatom 14:33. Nakon početnih 5:0 za Samoborce domaćini pokušavaju preokrenuti rezultat do poluvremena ali bez uspjeha. U nastavku utakmice razigrani Samoborci igraju bez greške i ostvaruju uvjerljivu pobjedu. U ekipi Samoboraca odlično je odigrao Luka Žganjer ubacivši 11 koševa. Kod Ivanića najučinkovitiji je bio Paljur s 9 koševa.

FORTUNA – GORICA   45:50 (16:17, 10:16, 9:13, 10:4)

Suci:

FORTUNA: Frančešević 21, Brekalo 14, Kunjas 6, Mamuzić 2, Mršo 2, Polešćak, Žulj, Magdić, Klarić, Cindrić, Brusić.

GORICA: Mudrinić 15, Tomić 9, Ninić 9, Baričić 6, Pereković 4, Lacić 4, Matić 2, Špehor 1, Stipić, Žigrović.

Liga 2005 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 8. kolo

Odigrano u nedjelju 26.03.2017. u 15,20 sati u SD Samobor.

Suci: Muhvić – Zagreb, Dukmenić – R. Potok

KK SAMOBOR : KK GORICA

26 : 41 (10 : 17)

(4:8,6:9,6:14,10:10)

SAMOBOR: Klasan 1, Galunić, Musa 2, Posedi 2, Seba 4, Dolenac 7, Žganjer 2, Boch, Klupač, Žingor 4, Štrkalj 4, Medić. Trener: Marko Šilobod.

GORICA: Tomić 6, Mudrinić 6, Baričić 9, Matić, Lacić 6, Pereković, Ninić 8, Stipić 6. Trener: Ivanković.

U 8 kolu Lige 2005 zagrebačke županije Samoborci su na domaćem terenu izgubili od ekipe Gorice iz Velike Gorice s rezultatom 26:41. Početkom drugog poluvremena kod rezultata 16:21 za goste gosti postižu seriju od 12 koševa i odlaze na nedostižnu prednos koju Samoborci ne uspijevaju nimalo ugroziti. U ekipi Samoboraca jedini raspoložen za igru je bio Dolenac sa 7 ubačenih koševa. Kod Gorice istakli su se Barilić s 9 i Ninić s 8 koševa.

Odigrano u 25.03. u 10.30 sati (SD Žeravinec)

IVANIĆ – FORTUNA 27:29 (8:8, 6:9, 8:3, 5:9)
Suci:

IVANIĆ: Tomeš 2, Radašević 9, Belić 9, Tišljer 3, Ferenčak 2, Pajur 2, Ivković, Posuda.
FORTUNA: Poleščak, Mamuzić, Pavlić, Vučković, Brekalo 4, Klarić, Cindrić 2, Baća, Mršo, Gašparić, Frančeščević 23.

Liga 2005 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 9. kolo

FORTUNA – SAMOBOR 34:29 (15:7, 5:5. 8:9, 6:8)

Suci:

FORTUNA: Frančešević 17, Brekalo 7, Pavlić 4, Kunjas 2, Mamuzić 2,
Poleščak 2, Žulj, Gašparić, Klarić, Cindrić, Samardžija, Mršo.
SAMOBOR: Štrkalj 9, Klovan 8, Boch 6, Govedarica 2, Žingor 2, Seba 2, Hrastinik, Muja, Dolenac, Žganjer.

GORICA – IVANIĆ 45:10 (14:4, 12:4, 5:0, 14:2)
Suci:

GORICA: Tomić 4, Mudrinić 11, Baričić 6, Matić 4, Lacić 6, Pereković 10, Svetlošak 4, Žigrović.
IVANIĆ: Tomeš, Belić 4, Ferenčak, Pajur 6, Ivković.

Liga 2005 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 10. kolo

odigrano u subotu 29.04.2017. u 16,20 u SD Samobor u Samoboru.

Suci: Pavičić, Lucin – Zagreb

KK SAMOBOR : KK IVANIĆ

44 : 28 (29 : 10)

(12:3,17:7,9:7,6:11)

SAMOBOR: Žganjer B. 7, Dean 4, Musa 6, Grgos, Dolenac 4, Žganjer L. 9, Boch, Klupač, Žingor 4, Štrkalj 8, Hrastnik 2. Trener: Marko Šilobod.

IVANIĆ: Tomeš 1, Radašević 12, Belić 13, Tišljer, Pajur, Ivković 2. Trener: Zajčić.

U 10 kolu Lige 2005 zagrebačke županije Samoborci su na domaćem terenu pobijedili ekipu Ivanića s rezultatom 44:28. Mladi Samoborci odličnom obranom i učinkovim napadom do poluvremena ostvaruju visoku prednost od 29:10. U drugom poluvremenu Samoborci uglavnom igraju s drugom mlađom postavom tako da gosti uspijevaju tek neznatno ublažiti svoj neminovni poraz. Kod Samoboraca istakli su se igrom braća Žganjer Luka s 9 i Borna sa 7 koševa, te uz njih i Štrkalj s 8 koševa. Kod Ivanića vrlo dobri Belić s 13 i Radašević s 12 koševa.

GORICA – FORTUNA 26:12 (8:4, 4:2, 6:2, 8:4)
Suci: Jurković i Lončar

GORICA: Tomić 10, Mudrinić 4, Baričić 6, Matić, Lacić 2, Pereković 4, Ninić, Svetlošak, Stipić 6.
FORTUNA: Poleščak, Mamuzić, Balen, Lujić, Zgorelec, Pavlić, Klarić, Cindrić, Baća, Mršo 2, Frančeščević 10, Runjas.

Liga 2005 – 1. ŽUPANIJSKA LIGA – 12. kolo

odigrano u nedjelju 28.05.2017. u 17,30 u SD Samobor u Samoboru.

Suci: Kordina – Zagreb, Dukmenić – Rakov Potok

28 : 34 (15 : 15)

(6:2,9:13,6:11,7:8)

SAMOBOR: Hrastnik, Dean, Musa 2, Magdić 4, Seba 2, Dolenac 2, Žganjer 5, Boch 4, Klasan 2, Žingor 3, Štrkalj 4, Medić. Trener: Marko Šilobod.

FORTUNA: Poleščak, Žulj, Mamuzić, Brekalo 6, Zgorelec, Klarić, Cindrić, Bazen, Samardžija, Frančešević 26, Kunjas 2. Trener: Mušan.

U 12 kolu Lige 2005 zagrebačke županije Samoborci su na domaćem terenu izgubili od ekipe Fortune iz Zaprešića s rezultatom 28:34. Odličnom obranom Samoborci ostvaruju u prvoj četvrtini vodstvo od 6:2. Međutim tada se razigrao najbolji igrač Fortune Frančešević inače dvanaestogodišnjak ali gromada od čovjeka koji do poluvremena izjednačuje, a u nastavku donosi i vodstvo svojoj ekipa, te na kraju i pobjedu. Kod Samoboraca najučinkovitiji je bio Žganjer s 5, a kod Fortune Frančešević s 26 koševa.

I HRL sportskih škola 2005 – 11. kolo

odigrano u nedjelju 30.04.2017. u 09,30 sati u SD “ Dubrava ” u Zagrebu

KK SAMOBOR : KK ZAPAD

8 : 24 (0 : 14)

(0:7,0:7,7:4,1:6)

SAMOBOR: Grgos, Dean 2, Musa, Klasan 1, Seba, Dolenac, Žganjer, Boch, Žingor 3, Štrkalj 2, Medić. Trener: Marko Šilobod.

ZAPAD: Ivanko 2, Kontrec 4, Starčević, Gašparac 2, Šamin, Bižić, Glušić 4, Miličević 3, Katić 5, Šimić 4, Acman. Trener: I. Juran.

U jedanaestom kolu lige sportskih škola 2005 Samoborci su izgubili od vodeće ekipe lige Zapada s rezultatom 8:24. Tek u trećoj četvrtini Samoborci su ravnopravno parirali prejakoj ekipi Zapada što je bilo nedovoljno za neki povoljniji rezultat. Kod Samoboraca najučinkovitiji je bio Žingor s 3 koša, a kod Zapada Katić s 5 koševa.

I HRL sportskih škola 2005 – 12. kolo

odigrano u nedjelju 30.04.2017. u 10,30 sati u SD “ Dubrava ” u Zagrebu

KK SAMOBOR : KK PEŠČENICA

16 : 21 (3 : 10)

(1:9,2:1,5:4,8:7)

SAMOBOR: Magdić, Grgos, Dean, Musa 2, Klasan, Seba 1, Dolenac 7, Žganjer 5, Boch, Žingor 1, Štrkalj, Medić. Trener: Marko Šilobod.

PEŠČENICA: Petranović 9, Matek, Lukač, Strmečki 2, Bunjac, Kusić 1, B. Lukač 5, Kolarić, Martinovski, Laplle, Đugov, Svilarić 4. Trener: A.Karamarko.

U dvanaestom kolu kolu lige sportskih škola 2005 Samoborci su izgubili od ekipe Peščenice s rezultatom 16:21. Nakon slabijeg prvog poluvremena Samoborci u drugom igraju bolje i polovicom zadnje četvrtine imaju priliku za preokret ali u samoj završnici protivnici s nekoliko koševa u nizu ne dozvoljavaju iznenađenje i zasluženo slave. Kod Samoboraca najučinkovitiji je bio Dolenac sa 7 koševa, a kod Peščenice Petranović s 9 koševa.

(4:9,7:2,8:2,11:1)

SAMOBOR: Magdić 2, Žganjer L. 1, Dean, Žingor 3, Žganjer B., Medić, Hrastnik 3, Kos 5, Galunić, Boch. Trener Marko Šilobod.

DUBRAVA II: Cimas 11, Ercegovac 3, Juraga, Stojić, Bedeković 1, Lukić 4, Perković, Carić, Keber 5, Granić 6. Trener: D. Beneta.

U prvom kolu lige sportskih škola 2005 Samoborci su izgubili od ekipe Dubrave II sa 30:14. Nakon početnog vodstva Samoboraca Dubrava do poluvremena izjednačuje, a do kraja utakmice dolza do vodstva i na kraju do zaslužene pobjede. Kod Samoboraca najučinkovititji je bio Marat Kos s 5 koševa. Dubravu je predvodio do pobjede Cimas  s 11 ubačenih koševa.

I HRL sportskih škola 2005 – 3. kolo

odigrano u nedjelju 29.01.2017. u 10,00 sati u SD “ Dubrava ” u Zagrebu

KK SAMOBOR : KK CEDEVITA

4 : 65 (4 : 38)

(2:20,2:18,0:16,0:12)

Samobor: Štrkalj, Grgos, Dolenac, Boch, Kos 2, Galunić, Posedi, Mustafić, Magdić, Žingor 2, Dean, Žganjer. Trener: Marko Šilobod.

Cedevita: Blagec 8, I.Pavković 4, Crnković, Brkić 2, Folnović 6, Huskić 4, Vušak, Mutapčić 16, Zemljić 8, Vrdoljak 10, Gašaj, Škrobot 7. Trener: B. Kolaj.

U trećem kolu lige sportskih škola 2005 Samoborci su uvjerljivo izgubili od najbolje ekipe lige Cedevite s rezultatom 4:65. Za Samobor koševe su postigli po 2 Kos i Žingor.

I HRL sportskih škola 2005 – 4. kolo

KK SAMOBOR : KK BOSCO

15 : 27 (8 : 16)

(4:6,4:10,3:0,4:11)

Samobor: Štrkalj 2, Grgos 4, Dolenac 2, Boch 4, Kos 3, Galunić, Posedi, Mustafić, Magdić, Žinger, Dean, Žganjer. Trener: Marko Šilobod.

Bosco: Rogulj, Kesilović 4, Šarić 12, Kovač 4, Bilušić 4, Kurtović, Čizmar 2, R. Kovač 1. Trener: I. Skenderović.

U četvrtom kolu lige sportskih škola 2005 Samoborci su izgubili od ekipe Bosca iz Zagreba s rezultatom 15:27. Unatoč boljoj igri i na drugoj utakmicu Samoborci su morali priznati pobjedu boljoj ekipi. Kod Samoboraca najučinkovitiji strijelci su bili Grgos i Boch oba sa po 4 koša.

I HRL sportskih škola 2005 – 9. kolo

odigrano u nedjelju 09.04.2017. u 11,55 sati u SD “ Dubrava ” u Zagrebu

KK ŠANAC : KK SAMOBOR

21 : 35 (11 : 17)

(8:9,3:8,6:12,4:6)

SAMOBOR: Dean, Galunić, Posedi 8, Seba, Štrkalj 10, Žganjer 2, Boch 2, Klasan 5, Žingor 4, Grgoš 1, Medić 3. Trener: Marko Šilobod.

ŠANAC: Požar 1, Budrovac 2, Prpić 2, Marković, Grbić, Močnik 5, Kapucija 7, Cvitković, Jaković 4. Trener: B.Josipović.

U devetom kolu lige sportskih škola 2005 Samoborci su pobijedili ekipu Šanca iz Karlovca s rezultatom 21:35. Dobra igra Samoboraca iz četvrtine u četvrtinu rezultirala je zasluženom i uvjerljivom pobjedom u kojoj su se istakli Štrkalj s 10 i Posedi s 8 koševa.

I HRL sportskih škola 2005 – 10. kolo

odigrano u nedjelju 09.04.2017. u 12,55 sati u SD “ Dubrava ” u Zagrebu

KK SAMOBOR : KK MAKSIMIR

18 : 20 (10 : 11)

(1:5,9:6,4:3,4:6)

SAMOBOR: Dean, Galunić, Magdić 2, Posedi 4, Seba 2, Štrkalj 5, Žganjer 2, Boch 2, Klasan 5, Žingor 1, Grgoš 4, Medić. Trener: Marko Šilobod.

MAKSIMIR: Sandev 8, Sladoljev, Kolaković, Romac, Verić 2, Motušić 1, Lulić, Brkičić, Kralj 6, A.Ćorić 3, I.Ćorić.

U desetom kolu lige sportskih škola 2005 Samoborci su tijesno izgubili od ekipe Maksimira s rezultatom 18:20. U izjednačenoj i napetoj završnici spretniji i sretniji igrači Maksimira košem u posljednjim sekundama utakmice došli su do zaslužene pobjede. Kod Samoboraca najučinkovitiji su bili Štrkalj i Klasan oba sa po 5 koševa. Kod Maksimira najučinkovitiji je bio Sandev s 9 koševa.