">Kadeti sezona 2017/2018 - II kadetska liga - Košarkaški klub Samobor

Kadeti sezona 2017/2018 – II kadetska liga

Stručni kadar

Igrači

RangIgračPozicijaRođenPTSG
1Kontak JakovOrganizator igre200124214
2Knezović MarkBek šuter200120311
3Milakara MarkoOrganizator igre200117416
4Zorko NoaKrilo200113312
5Matović JanKrilo20018616
6Klišanić LeonardoCentar20033413
7Miklenić IvanCentar2002133
8Kupres DominikCentar2002136
9Sedlar LovroOrganizator igre200486
10Mixich NikoOrganizator igre200333

Tablica

PozMomčadPobPorPostPrimRazPostoZaostPost/UtakmPrim/UtakmRazl/UtakmZadnjeBod
1KK Petrinja kadeti17115541136418940866323
P P P P P
35
214413281104224783746112
P I I P P
32
313512621048214724705812
P I P P P
31
41171339118315661674669
P P P P I
29
599120611852150867661
I P P I P
27
6KK Mladost II kadeti81012391255-164496970-1
P P I I I
26
761210031424-42133115679-23
I I I I I
24
851311021225-12328126168-7
I P P I I
23
941411091311-20222136273-11
I I I P I
22
1031510041275-27117145671-15
I I I I P
21

Utakmice

Zadnje utakmice

Predstojeće utakmice

DatumDomaćiVr./Rez.GostiLigaSezonaLokacijaO utakmiciKolo

Utakmice KK Samobor

DatumDomaćiVr./Rez.GostiLigaSezonaLokacijaO utakmiciKolo
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Andrije Hebranga 26a, 10430, Samobor, Hrvatska
1
2. kadetska liga centar2017/2018
Zagrebačka ul. 8A, 44000, Sisak, Hrvatska
2
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Andrije Hebranga 26a, 10430, Samobor, Hrvatska
3
2. kadetska liga centar2017/2018
4
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Andrije Hebranga 26a, 10430, Samobor, Hrvatska
5
2. kadetska liga centar2017/2018
6
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Andrije Hebranga 26a, 10430, Samobor, Hrvatska
7
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Andrije Hebranga 26a, 10430, Samobor, Hrvatska
8
2. kadetska liga centar2017/2018
9
2. kadetska liga centar2017/2018
Podsusedski trg 14a, 10000, Zagreb, Hrvatska
10
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Andrije Hebranga 26a, 10430, Samobor, Hrvatska
11
2. kadetska liga centar2017/2018
12
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Andrije Hebranga 26a, 10430, Samobor, Hrvatska
13
2. kadetska liga centar2017/2018
14
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Andrije Hebranga 26a, 10430, Samobor, Hrvatska
15
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Vladimira Novaka 23, 10290, Zaprešić, Hrvatska
16
2. kadetska liga centar2017/2018
17
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Andrije Hebranga 26a, 10430, Samobor, Hrvatska
18

Sve utakmice

DatumDomaćiVr./Rez.GostiLigaSezonaLokacijaO utakmiciKolo
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Andrije Hebranga 26a, 10430, Samobor, Hrvatska
1
2. kadetska liga centar2017/2018
1
2. kadetska liga centar2017/2018
1
2. kadetska liga centar2017/2018
1
2. kadetska liga centar2017/2018
1
2. kadetska liga centar2017/2018
2
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Vladimira Novaka 23, 10290, Zaprešić, Hrvatska
2
2. kadetska liga centar2017/2018
Zagrebačka ul. 8A, 44000, Sisak, Hrvatska
2
2. kadetska liga centar2017/2018
2
2. kadetska liga centar2017/2018
Podsusedski trg 14a, 10000, Zagreb, Hrvatska
2
2. kadetska liga centar2017/2018
3
2. kadetska liga centar2017/2018
3
2. kadetska liga centar2017/2018
3
2. kadetska liga centar2017/2018
3
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Andrije Hebranga 26a, 10430, Samobor, Hrvatska
3
2. kadetska liga centar2017/2018
4
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Vladimira Novaka 23, 10290, Zaprešić, Hrvatska
4
2. kadetska liga centar2017/2018
4
2. kadetska liga centar2017/2018
4
2. kadetska liga centar2017/2018
Zagrebačka ul. 8A, 44000, Sisak, Hrvatska
4
2. kadetska liga centar2017/2018
5
2. kadetska liga centar2017/2018
5
2. kadetska liga centar2017/2018
Podsusedski trg 14a, 10000, Zagreb, Hrvatska
5
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Andrije Hebranga 26a, 10430, Samobor, Hrvatska
5
2. kadetska liga centar2017/2018
5
2. kadetska liga centar2017/2018
6
2. kadetska liga centar2017/2018
6
2. kadetska liga centar2017/2018
6
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Vladimira Novaka 23, 10290, Zaprešić, Hrvatska
6
2. kadetska liga centar2017/2018
6
2. kadetska liga centar2017/2018
Zagrebačka ul. 8A, 44000, Sisak, Hrvatska
7
2. kadetska liga centar2017/2018
7
2. kadetska liga centar2017/2018
7
2. kadetska liga centar2017/2018
Podsusedski trg 14a, 10000, Zagreb, Hrvatska
7
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Andrije Hebranga 26a, 10430, Samobor, Hrvatska
7
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Vladimira Novaka 23, 10290, Zaprešić, Hrvatska
8
2. kadetska liga centar2017/2018
8
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Andrije Hebranga 26a, 10430, Samobor, Hrvatska
8
2. kadetska liga centar2017/2018
8
2. kadetska liga centar2017/2018
8
2. kadetska liga centar2017/2018
9
2. kadetska liga centar2017/2018
Podsusedski trg 14a, 10000, Zagreb, Hrvatska
9
2. kadetska liga centar2017/2018
Zagrebačka ul. 8A, 44000, Sisak, Hrvatska
9
2. kadetska liga centar2017/2018
9
2. kadetska liga centar2017/2018
9
2. kadetska liga centar2017/2018
Zagrebačka ul. 8A, 44000, Sisak, Hrvatska
10
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Vladimira Novaka 23, 10290, Zaprešić, Hrvatska
10
2. kadetska liga centar2017/2018
10
2. kadetska liga centar2017/2018
10
2. kadetska liga centar2017/2018
Podsusedski trg 14a, 10000, Zagreb, Hrvatska
10
2. kadetska liga centar2017/2018
11
2. kadetska liga centar2017/2018
11
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Andrije Hebranga 26a, 10430, Samobor, Hrvatska
11
2. kadetska liga centar2017/2018
11
2. kadetska liga centar2017/2018
11
2. kadetska liga centar2017/2018
Podsusedski trg 14a, 10000, Zagreb, Hrvatska
12
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Vladimira Novaka 23, 10290, Zaprešić, Hrvatska
12
2. kadetska liga centar2017/2018
12
2. kadetska liga centar2017/2018
12
2. kadetska liga centar2017/2018
12
2. kadetska liga centar2017/2018
Rakarska ul. 18-22, 10410, Velika Gorica, Hrvatska
13
2. kadetska liga centar2017/2018
Letnička ul. 13, 10360, Sesvete, Hrvatska
13
2. kadetska liga centar2017/2018
Pav. 2, 10000, Zagreb, Hrvatska
13
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Andrije Hebranga 26a, 10430, Samobor, Hrvatska
13
2. kadetska liga centar2017/2018
Podsusedski trg 14a, 10000, Zagreb, Hrvatska
13
2. kadetska liga centar2017/2018
14
2. kadetska liga centar2017/2018
14
2. kadetska liga centar2017/2018
14
2. kadetska liga centar2017/2018
14
2. kadetska liga centar2017/2018
14
2. kadetska liga centar2017/2018
15
2. kadetska liga centar2017/2018
15
2. kadetska liga centar2017/2018
15
2. kadetska liga centar2017/2018
15
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Andrije Hebranga 26a, 10430, Samobor, Hrvatska
15
2. kadetska liga centar2017/2018
16
2. kadetska liga centar2017/2018
16
2. kadetska liga centar2017/2018
16
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Vladimira Novaka 23, 10290, Zaprešić, Hrvatska
16
2. kadetska liga centar2017/2018
16
2. kadetska liga centar2017/2018
17
2. kadetska liga centar2017/2018
17
2. kadetska liga centar2017/2018
17
2. kadetska liga centar2017/2018
17
2. kadetska liga centar2017/2018
17
2. kadetska liga centar2017/2018
18
2. kadetska liga centar2017/2018
18
2. kadetska liga centar2017/2018
18
2. kadetska liga centar2017/2018
Ul. Andrije Hebranga 26a, 10430, Samobor, Hrvatska
18
2. kadetska liga centar2017/2018
18