2. muška liga centar sezona 2018/2019

Trener

Igrači

Galerija

#IgračPozicija
Đurinović TomislavBek šuter
Miletić Vanja
4Josip ŠkaraBek šuter
4Filipović KarloOrganizator igre
6Gionechetti-Prahin MateoKrilo
7Mandalinić LovroOrganizator igre
8Šilobod MarkoBek šuter
9Srabotnak BrunoBek šuter
13Gril NikoKrilo
14Gazić DarioKrilni centar

Učinak

FGM  Field goals made FGA  Field goals attempted FTM  Free throws made  FTA   Free throws attempted 3PM  3-pointers made 3PA  3-pointers attempted OFF REB – Offensive rebounds DEF REB – Offensive rebounds AST  Assists  PF    Personal fouls TF    Technical fouls STL  Steals TO   Turnovers BLK  Blocks PTS  Points

Statistike

G    Games played GS    Games started MPG    Minutes per game  FG%    Field goal percentage FT%    Free throw percentage  3P%    3-pointer percentage RPG    Rebounds per game APG    Assists per game SPG    Steals per game BPG    Blocks per game PPG    Points per game EFF    Efficiency rating

EFF = (PTS + REB + AST + STL + BLK + PFD) - (missed field goals + missed free throws + TO + PF).

Tablica

PozMomčadPobPorPostPrimRazPostoZaostPost/UtakmPrim/UtakmRazl/UtakmZadnjeBod
1KK Agens Univers101066838100010668382
2KK Samobor101036043100010360432
3KK Sesvete10817741000817742
4HAKK Mladost1072621010007262102
5KK Zapad017781-4017781-41
6KK Medveščak0168106-380168106-381
7KK Podsused016272-10016272-101
8KK Maksimir0160103-430160103-431
9KK Ivanić0000000.500000
10KK Zrinjevac 19370000000.500000

Utakmice

Zadnje utakmice

Predstojeće utakmice

Utakmice KK Samobor

DatumDomaćiVr./Rez.GostiLigaSezonaLokacijaO utakmiciKolo
Druga liga centar (M)2018/20191
Druga liga centar (M)2018/20192
Druga liga centar (M)2018/20193
Druga liga centar (M)2018/20194
Druga liga centar (M)2018/20195
Druga liga centar (M)2018/20196
Druga liga centar (M)2018/20197
Druga liga centar (M)2018/20198
Druga liga centar (M)2018/20199
Druga liga centar (M)2018/201910
Druga liga centar (M)2018/201911
Druga liga centar (M)2018/201912
Druga liga centar (M)2018/201913
Druga liga centar (M)2018/201914
Druga liga centar (M)2018/201915
Druga liga centar (M)2018/201916
Druga liga centar (M)2018/201917
Druga liga centar (M)2018/201918

Sve utakmice

DatumDomaćiVr./Rez.GostiLigaSezonaLokacijaO utakmiciKolo
Druga liga centar (M)2018/20191
Druga liga centar (M)2018/20191
Druga liga centar (M)2018/20191
Druga liga centar (M)2018/20191
Druga liga centar (M)2018/20191
Druga liga centar (M)2018/20192
Druga liga centar (M)2018/20192
Druga liga centar (M)2018/20192
Druga liga centar (M)2018/20192
Druga liga centar (M)2018/20192
Druga liga centar (M)2018/20193
Druga liga centar (M)2018/20193
Druga liga centar (M)2018/20193
Druga liga centar (M)2018/20193
Druga liga centar (M)2018/20193
Druga liga centar (M)2018/20194
Druga liga centar (M)2018/20194
Druga liga centar (M)2018/20194
Druga liga centar (M)2018/20194
Druga liga centar (M)2018/20194
Druga liga centar (M)2018/20195
Druga liga centar (M)2018/20195
Druga liga centar (M)2018/20195
Druga liga centar (M)2018/20195
Druga liga centar (M)2018/20195
Druga liga centar (M)2018/20196
Druga liga centar (M)2018/20196
Druga liga centar (M)2018/20196
Druga liga centar (M)2018/20196
Druga liga centar (M)2018/20196
Druga liga centar (M)2018/20197
Druga liga centar (M)2018/20197
Druga liga centar (M)2018/20197
Druga liga centar (M)2018/20197
Druga liga centar (M)2018/20197
Druga liga centar (M)2018/20198
Druga liga centar (M)2018/20198
Druga liga centar (M)2018/20198
Druga liga centar (M)2018/20198
Druga liga centar (M)2018/20198
Druga liga centar (M)2018/20199
Druga liga centar (M)2018/20199
Druga liga centar (M)2018/20199
Druga liga centar (M)2018/20199
Druga liga centar (M)2018/20199
Druga liga centar (M)2018/201910
Druga liga centar (M)2018/201910
Druga liga centar (M)2018/201910
Druga liga centar (M)2018/201910
Druga liga centar (M)2018/201910
Druga liga centar (M)2018/201911
Druga liga centar (M)2018/201911
Druga liga centar (M)2018/201911
Druga liga centar (M)2018/201911
Druga liga centar (M)2018/201911
Druga liga centar (M)2018/201912
Druga liga centar (M)2018/201912
Druga liga centar (M)2018/201912
Druga liga centar (M)2018/201912
Druga liga centar (M)2018/201912
Druga liga centar (M)2018/201913
Druga liga centar (M)2018/201913
Druga liga centar (M)2018/201913
Druga liga centar (M)2018/201913
Druga liga centar (M)2018/201913
Druga liga centar (M)2018/201914
Druga liga centar (M)2018/201914
Druga liga centar (M)2018/201914
Druga liga centar (M)2018/201914
Druga liga centar (M)2018/201914
Druga liga centar (M)2018/201915
Druga liga centar (M)2018/201915
Druga liga centar (M)2018/201915
Druga liga centar (M)2018/201915
Druga liga centar (M)2018/201915
Druga liga centar (M)2018/201916
Druga liga centar (M)2018/201916
Druga liga centar (M)2018/201916
Druga liga centar (M)2018/201916
Druga liga centar (M)2018/201916
Druga liga centar (M)2018/201917
Druga liga centar (M)2018/201917
Druga liga centar (M)2018/201917
Druga liga centar (M)2018/201917
Druga liga centar (M)2018/201917
Druga liga centar (M)2018/201918
Druga liga centar (M)2018/201918
Druga liga centar (M)2018/201918
Druga liga centar (M)2018/201918
Druga liga centar (M)2018/201918