Seniori sezona 2016/2017

A2 liga centar

Stručni kadar

Igrači

Galerija

 

RangIgračPozicija
1Šilobod MarkoBek šuter
2Gionechetti-Prahin MateoKrilo
3Mandalinić LovroOrganizator igre
4Milatić JakšaBek šuter
5Gril NikoKrilo
6Levanić-Kutni BrunoKrilo
7Šilježar NikšaKrilni centar
8Bilić IvanKrilo
9Levanić MatejKrilo
10Imbert ZvjezdanBek šuter
11Jelić LovroKrilo
12Mišić AntonioKrilo
13Knezović MarkBek šuter
14Marcelić MarkoBek šuter
15Kontak JakovOrganizator igre

 

Učinak

RangIgračPozicijaMINFGMFGA3PM3PAFTMFTAOFF REBDEF REBASTTOSTLBLKPFPFDTFPTS
1Šilobod MarkoBek šuter5:44:121452812793107135521069779400661190476
2Gionechetti-Prahin MateoKrilo6:42:079916723763366501319658372463640303
3Mandalinić LovroOrganizator igre6:57:511252382895568223857666301971970390
4Milatić JakšaBek šuter6:55:178920640133618635731279661491931359
5Gril NikoKrilo6:28:211592971357225067834462342068572379
6Levanić-Kutni BrunoKrilo3:032646629131572719212261613083
7Šilježar NikšaKrilni centar5:45:3882178142546471094047304102470192
8Bilić IvanKrilo1:29:0713331645711244214161055022083
9Levanić MatejKrilo0:39463725342100112019
10Imbert ZvjezdanBek šuter1:39:171850114114213101520702315083
11Jelić LovroKrilo24:0169002746132022013
12Mišić AntonioKrilo4:380200001211000000
13Knezović MarkBek šuter12:311512002212102005
14Marcelić MarkoBek šuter38:4551431412580762134020
15Kontak JakovOrganizator igre0:000000000000000000

FGM  Field goals made FGA  Field goals attempted FTM  Free throws made  FTA   Free throws attempted 3PM  3-pointers made 3PA  3-pointers attempted OFF REB – Offensive rebounds DEF REB – Offensive rebounds AST  Assists  PF    Personal fouls TF    Technical fouls STL  Steals TO   Turnovers BLK  Blocks PTS  Points

 

Statistike

RangIgračPozicijaGMPGFG%FT%3P%RPGAPGSPGBPGPPGEFF
1Šilobod MarkoBek šuter29712.151.679.329.05.43.31.40.016.418
2Gionechetti-Prahin MateoKrilo30804.259.350.030.36.03.21.20.810.114
3Mandalinić LovroOrganizator igre27928.652.568.329.54.02.81.10.714.414
4Milatić JakšaBek šuter29859.243.270.930.13.74.42.10.112.411
5Gril NikoKrilo30776.753.544.022.85.01.51.10.712.611
6Levanić-Kutni BrunoKrilo920.356.586.720.73.82.12.40.79.211
7Šilježar NikšaKrilni centar30691.346.154.325.05.21.31.00.16.47
8Bilić IvanKrilo28191.039.463.635.62.40.50.40.23.03
9Levanić MatejKrilo49.866.740.042.91.80.50.00.04.82
10Imbert ZvjezdanBek šuter29205.436.066.726.80.40.50.20.02.91
11Jelić LovroKrilo2168.666.728.60.00.50.00.10.00.61
12Mišić AntonioKrilo392.70.00.00.01.00.30.00.00.00
13Knezović MarkBek šuter2727.820.00.050.00.10.00.00.00.20
14Marcelić MarkoBek šuter19122.435.750.021.40.70.00.30.11.10
15Kontak JakovOrganizator igre00.00.00.00.00.00.00.00.00.00

G    Games played GS    Games started MPG    Minutes per game  FG%    Field goal percentage FT%    Free throw percentage  3P%    3-pointer percentage RPG    Rebounds per game APG    Assists per game SPG    Steals per game BPG    Blocks per game PPG    Points per game EFF    Efficiency rating

EFF = (PTS + REB + AST + STL + BLK + PFD) - (missed field goals + missed free throws + TO + PF).

 

Tablica

PozMomčadPobPorPostPrimRazPostoZaostPost/UtakmPrim/UtakmRazl/UtakmZadnjeBod
1Agrodalm201125522208344650827111
I P P P P
51
2Bosco19122303214415961174695
P P P I I
50
3Sesvete1813232722755258275732
P P P P I
49
4Zapruđe1714239523435255377762
I I P P I
48
5Mladost1714235523352055376751
P I I I P
48
6Samobor161524042430-265247878-1
P P I P P
47
7Dubrava151623112333-224857575-1
P I P P P
46
8Zapad131822092302-934277174-3
I P I I I
44
9VERN1931860144341786-3.5856619
P P P I P
41
10Maksimir72321642526-3622312.57284-12
P I I I I
37
11Rudeš14816961562134641.577716
P I P P I
36
12Fortuna12913201995-675318.54467-23
I I I I I
31

Pobjednici prvoga dijela takmičenja ušli su u kvalifikacije za prvu ligu. Pobjednici su AKK VERN i KK Rudeš.

Tablica drugog kruga

A2 liga drugi krug

PozMomčadPobPorPostPrimRazPostoZaostPost/UtakmPrim/UtakmRazl/UtakmZadnjeBod
1201125522208344650827111
I P P P P
51
219122303214415961174695
P P P I I
50
31813232722755258275732
P P P P I
49
41714239523435255377762
I I P P I
48
51714235523352055376751
P I I I P
48
6161524042430-265247878-1
P P I P P
47
7151623112333-224857575-1
P I P P P
46
8131822092302-934277174-3
I P I I I
44
972321642526-3622312.57284-12
P I I I I
37
1012913201995-675318.54467-23
I I I I I
31

 

Utakmice

Zadnje utakmice

DatumDomaćiVr./RezGostiNatjecanjeSezonaDvoranaO utakmiciKolo
13.05.201780 - 87A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu31
10.05.201780 - 91A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu31
09.05.201795 - 83A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 Postsezona
Osvrt na utakmicu
31
09.05.20170 - 2A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu31
08.05.201770 - 85A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu30
06.05.2017106 - 69A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu30
06.05.201772 - 83A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 Postsezona
Osvrt na utakmicu
30
03.05.201769 - 82A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu30

Predstojeće utakmice

DatumDomaćiVr./RezGostiNatjecanjeSezonaDvoranaO utakmiciKolo

Utakmice KK Samobor

DatumDomaćiVr./RezGostiNatjecanjeSezonaDvoranaO utakmiciKolo
01.10.201679 - 101A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
1
06.10.201691 - 71A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
2
15.10.201690 - 86A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
3
23.10.2016101 - 48A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
4
29.10.201696 - 58A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
5
05.11.201679 - 70A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
6
11.11.201678 - 75A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
7
20.11.201681 - 72A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
8
26.11.201685 - 64A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
9
04.12.2016102 - 92A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
10
15.12.2016113 - 84A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
11
18.12.201698 - 61A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
12
21.12.201685 - 62A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
13
08.01.201795 - 59A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
14
12.01.201782 - 69A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
15
22.01.201765 - 91A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
16
28.01.201790 - 77A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
17
07.02.201779 - 64A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
18
11.02.201774 - 77A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
19
19.02.201763 - 70A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
20
26.02.201760 - 84A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu21
05.03.201784 - 89A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
22
15.03.201788 - 56A-2 liga Centar (M)2016/2017 Postsezona
Osvrt na utakmicu
23
25.03.20170 - 2A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu24
26.03.201774 - 70A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 Postsezona
Osvrt na utakmicu
25
01.04.2017103 - 79A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 Postsezona
Osvrt na utakmicu
26
06.04.2017109 - 78A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 Postsezona
Osvrt na utakmicu
27
22.04.201783 - 91A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 Postsezona
Osvrt na utakmicu
28
27.04.201786 - 88A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 Postsezona
Osvrt na utakmicu
29
06.05.201772 - 83A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 Postsezona
Osvrt na utakmicu
30
09.05.201795 - 83A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 Postsezona
Osvrt na utakmicu
31

Sve utakmice

DatumDomaćiVr./RezGostiNatjecanjeSezonaDvoranaO utakmiciKolo
01.10.201694 - 67A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu1
01.10.201679 - 101A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
1
01.10.201668 - 82A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu1
01.10.201680 - 88A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu1
01.10.201652 - 105A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu1
01.10.201685 - 79A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu1
06.10.201691 - 71A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
2
08.10.201693 - 49A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu2
08.10.201670 - 80A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu2
08.10.201683 - 79A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu2
08.10.201673 - 78A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu2
11.10.201681 - 69A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu2
14.10.201670 - 83A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu3
14.10.201656 - 94A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu3
15.10.201669 - 81A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu3
15.10.201688 - 67A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu3
15.10.201690 - 86A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
3
15.10.201661 - 87A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu3
21.10.201674 - 73A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu4
22.10.201663 - 66A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu4
22.10.201699 - 78A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
4
23.10.2016101 - 48A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
4
23.10.201671 - 90A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu4
26.10.201672 - 79A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu4
29.10.201696 - 58A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
5
29.10.201663 - 68A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu5
29.10.201680 - 55A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu5
29.10.201674 - 85A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu5
30.10.201669 - 81A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu5
31.10.201679 - 75A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu5
04.11.201687 - 70A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu6
05.11.201679 - 70A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
6
06.11.201672 - 73A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu6
06.11.201684 - 68A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu6
06.11.201686 - 64A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu6
09.11.201694 - 79A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu6
11.11.201678 - 75A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
7
12.11.201658 - 81A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu7
12.11.201687 - 56A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu7
12.11.201662 - 103A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu7
12.11.201685 - 66A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu7
13.11.201689 - 91A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu7
19.11.201654 - 95A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu8
20.11.201694 - 66A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu8
20.11.201684 - 90A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu8
20.11.201681 - 72A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
8
20.11.201676 - 80A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu8
22.11.201657 - 7iA-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu8
25.11.201659 - 72A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu9
26.11.201692 - 81A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu9
26.11.201679 - 57A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu9
26.11.201683 - 65A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
9
26.11.201685 - 64A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
9
26.11.201698 - 94A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu9
02.12.201669 - 60A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu10
03.12.201671 - 58A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
10
03.12.201686 - 75A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu10
03.12.201625 - 97A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu10
04.12.201680 - 67A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu10
04.12.2016102 - 92A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
10
10.12.201674 - 76A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu11
10.12.2016111 - 62A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu11
11.12.201659 - 70A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu11
14.12.201675 - 96A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu11
15.12.2016113 - 84A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
11
17.12.201691 - 52A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu12
17.12.201660 - 59A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu12
17.12.201668 - 70A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu12
17.12.201679 - 84A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu12
18.12.201698 - 61A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
12
18.12.201679 - 77A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu12
21.12.201691 - 75A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu13
21.12.201661 - 98A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu13
21.12.201685 - 62A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
13
22.12.201678 - 73A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
13
22.12.201678 - 83A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu13
29.12.201668 - 86A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
11
05.01.201785 - 73A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu13
07.01.201777 - 68A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
14
07.01.201757 - 73A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu14
07.01.201782 - 42A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu14
08.01.201795 - 59A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
14
08.01.201796 - 69A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu14
12.01.201782 - 69A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
15
14.01.201765 - 69A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu15
14.01.201783 - 88A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu15
14.01.201789 - 84A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu15
14.01.201798 - 67A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
15
14.01.201789 - 60A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu15
18.01.201759 - 90A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu14
21.01.201774 - 65A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu16
21.01.201772 - 79A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu16
21.01.201784 - 53A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu16
21.01.2017108 - 103A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu16
22.01.201765 - 91A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
16
22.01.201787 - 84A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu16
27.01.201790 - 88A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu17
27.01.201781 - 66A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu17
28.01.201790 - 77A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
17
28.01.201786 - 63A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu17
28.01.201778 - 49A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu17
28.01.201762 - 86A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu17
04.02.201787 - 70A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu18
04.02.201779 - 84A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu18
04.02.201766 - 73A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu18
04.02.201768 - 70A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
18
05.02.201792 - 79A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu18
07.02.201779 - 64A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
18
08.02.201787 - 82A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu19
10.02.201752 - 78A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu19
11.02.201786 - 59A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu19
11.02.201762 - 75A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu19
11.02.201774 - 77A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
19
12.02.201756 - 88A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu19
18.02.201766 - 95A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu20
18.02.201776 - 79A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu20
18.02.201768 - 99A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu20
19.02.201782 - 79A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu20
19.02.201763 - 70A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
20
19.02.201764 - 67A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu20
25.02.201796 - 82A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu21
25.02.201768 - 58A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu21
25.02.201785 - 80A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu21
25.02.201766 - 55A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu21
25.02.201791 - 88A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu21
26.02.201760 - 84A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu21
04.03.201788 - 87A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu22
04.03.201788 - 54A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu22
04.03.201753 - 100A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu22
04.03.201783 - 72A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu22
04.03.201775 - 65A-2 liga Centar (M)2016/2017Osvrt na utakmicu22
05.03.201784 - 89A-2 liga Centar (M)2016/2017
Osvrt na utakmicu
22
10.03.201765 - 57A-2 liga Centar (M)2016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu23
11.03.201793 - 74A-2 liga Centar (M)2016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu23
11.03.20172 - 0A-2 liga Centar (M)2016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu23
15.03.201788 - 56A-2 liga Centar (M)2016/2017 Postsezona
Osvrt na utakmicu
23
16.03.201779 - 86A-2 liga Centar (M)2016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu23
18.03.201776 - 63A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu24
18.03.201780 - 72A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu24
19.03.201779 - 70A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu24
20.03.201784 - 88A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu24
24.03.201788 - 70A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu25
25.03.201768 - 73A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 Postsezona
Osvrt na utakmicu
25
25.03.201787 - 58A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu25
25.03.20170 - 2A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu24
26.03.201774 - 70A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 Postsezona
Osvrt na utakmicu
25
26.03.20172 - 0A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu25
01.04.201797 - 47A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu26
01.04.201772 - 74A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu26
01.04.2017103 - 79A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 Postsezona
Osvrt na utakmicu
26
01.04.20172 - 0A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu26
03.04.201787 - 82A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu26
06.04.2017109 - 78A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 Postsezona
Osvrt na utakmicu
27
07.04.2017100 - 73A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu27
09.04.20172 - 0A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu27
12.04.201769 - 66A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu27
21.04.201766 - 79A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu27
22.04.201759 - 91A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu28
22.04.201783 - 91A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 Postsezona
Osvrt na utakmicu
28
22.04.2017101 - 80A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu28
22.04.20172 - 0A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu28
24.04.201759 - 89A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu28
27.04.201786 - 88A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 Postsezona
Osvrt na utakmicu
29
28.04.20170 - 2A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu29
28.04.201758 - 60A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu29
28.04.201781 - 75A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu29
29.04.2017103 - 86A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu29
03.05.201784 - 94A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu31
03.05.201769 - 82A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu30
06.05.201772 - 83A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 Postsezona
Osvrt na utakmicu
30
06.05.2017106 - 69A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu30
08.05.201770 - 85A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu30
09.05.20170 - 2A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu31
09.05.201795 - 83A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 Postsezona
Osvrt na utakmicu
31
10.05.201780 - 91A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu31
13.05.201780 - 87A-2 liga Centar (M)2016/20172016/2017 PostsezonaOsvrt na utakmicu31

 

Kup grada Samobora

U petak 23.9. i subotu 24.9.2016.g. u sportskoj dvorani Samobor, održao se je međunarodni turnir Kup grada Samobora na kojem su uz domaćina nastupili momčadi KK Brežica i KK Bosca.

Rezultati

 

Galerija slika

Samobor – Bosco

    Samobor – Brežice