78 : 69 (31 : 36)

(16:11,15:25,14:18,33:15)

SAMOBOR: Škara 9, Živko 7, Gionechetti 5, Mandalinić 13, Šilobod 11, Srabotnak 3, Levanić M., B.Levanić 12, Gril 12, Gazić 6, Šilježar. Trener: Marin Sedlar.

ZAPAD: Markulak, Baričević 11, Matijević 3, Božek 3, Žugaj 11, Knez 8, Mohač 11, Markočić 2, Župan 3, Beranek, Žganec 8, Dugandžić 4, Krpeljević 4, Kuga 1. Trener: Poredoš.

Košarkaši Samobora u prijateljskoj utakmici pobijedili su na domaćem terenu ekipu Zapada iz Zagreba s rezultatom 78:69. Više nego odličan početak Samoboraca i u osmoj minuti imaju prednost od 15:1. Tada se dogodio nevjerojatan pad u igri Samoboraca i razigrani gosti do devete minute drugog poluvremena ostvaruju najveću prednost na utakmici od 13 koševa razlike 41:54. U zadnjoj četvrtini konačno se poklopila odlična petorka Samoboraca koja je doslovno samljela protivnike prvenstveno čvrstom obranom i brzim i atraktivnim kontranapadima, te dobila tu četvrtinu s visokih 33:15 i zasluženo došla do pobjede. Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošću Lovro Mandalinić s 13, te Niko Gril i Bruno Levanić oba sa po 12 koševa, a vrlo dobar je bio i Marko Šilobod s 11 koševa. Kod Zapada 3 igrača sa po 11 koševa bivši Samoborac Baričević, te Žugaj i Mohač.