0%
0%

Analiza

Dana 09.12.2017. g. naši juniori su nastupili u okviru 6. kola 1. juniorske lige regije Centar, u sportskoj dvorani Ekonomskog fakulteta protiv ekipe Maksimira.

Iako oslabljeni, naši igrači su ušli u utakmicu beskrvno i bez neke velike želje za pobjedom što se ubrzo i pokazalo na terenu.

Domaći igrači su to osjetili i otpočetka su pritisnuli naše igrače ne dozvolvši im puno prostora za kvalitetno odigravanje utakmice, tako da smo prvo poluvrijeme izgubili rezultatom 35:19.

U drugom poluvremenu naši dečki su se malo trgnuli i uspijevali parirati raspoloženim domaćinima i rezultat toga je bilo da smo taj period odigrali u egalu i završili utamicu u minusu od 16 koševa (63:47).

U našoj ekipi samo su dva igrača bila dvoznamenkasta i to Marko Matijaščić sa 14 i Lovro Jelić sa 13 postignutih koševa.