">Pretkadeti pobijedili u Zaboku! - Košarkaški klub Samobor

Pretkadeti pobijedili u Zaboku!

Pretkadeti nastavljaju sa dobrim partijama na početku 3. Zagrebačke lige i na gostovanju u Zaboku, kojeg su deklasirali rezultatom 73:42.

Utakmica u kojoj su naša dva najbolja pojedinca, kapetan Vito Čretni i do-kapetan Luka Žganjer odradila samo jedno poluvrijeme, dok je šansa dana drugim igračima da se dokažu.

Unatoč brojnim izostancima zbog bolesti, agresivan i odličan ulazak u utakmicu doveli su nas do 13 koševa prednosti. U drugoj četvrtini ulaze zamjene koje dodatno pojačavaju tempo u obrani i napadu i dovode do zasluženih +25 na poluvremenu.

Do kraja utakmice su se svi igrači uspjeli upisati u strijelce, a to je po meni najveća pobjeda. Čestitke ekipi!

Čretni 16, Žganjer 9, Mustafić 4, Štrkalj 4, Dolenac 9, Musa 8, Medić 2, Znika 6, Grgos 15