SVI NA UTAKMICU…!

U subotu 02.02.2019. godine u 17,30 sati u SD Samobor, naši seniori igraju možda i najvažniju utakmicu u prvenstvu, utakmicu o kojoj direktno ovisi osvajanje prvog mjesta (trenutno) na tablici 2. HKL regije Centar, a možda se pokaže ključnom i u osvajanju prvog mjesta na kraju prvenstva.

Prisjetimo se, naši mladići su subotnjeg protivnika u 2. kolu uvjerljivo pobijedili na njihovom terenu u Sesvetama rezultatom 67:92, prikazavši pritom odličnu igru u iznimno vrućoj atmosferi u dvorani OŠ Jelkovec u Sesvetama. Sesvećanima taj dan nije pomogla niti uvijek bučna publika koja je zdušno navijala za Sesvećane. Naši su dečki, prvenstveno odličnom igrom u obrani, potpuno zasjenili domaćine i naprosto ih razbili, ne dozvolivši ni u jednom trenutku domaćinu da se približi na rezultat koji bi im omogućio eventualni preokret.

U drugi dio prvenstva su naši dečki ušli dominantno, pobijedivši ekipu KK Maksimira rezultatom 68:98. Obzirom da su u istom kolu KK Sesvete izgubile od KK Zapad na domaćem terenu rezultatom 87:91, naša ekipa je zasjela na prvo mjesto tablice 2. HKL regije Centar. Nakon ove utakmice želimo i ostati na tom mjestu.

Stoga ovom prilikom pozivamo sve igrače i članove, njihove roditelje, braću i sestre, djedove i bake, znance, školske kolege, prijatelje i simpatizere našeg kluba da odvoje malo svog slobodnog vremena i dođu u subotu na utakmicu da podrže naše dečke i pomognu im na putu prema još jednoj pobjedi, koja će nam pomoći u konačnom cilju, a to je osvajanje prvog mjesta i odlazak na kvalifikacije za ulazak u 1. HKL…!!

SVI NA UTAKMICU….!! NAPRIJED RISOVI…!!

Comments (2)

  1. Moli se domaćin da zbog brojnog dolaska gostujućih navijača i najavljene vruće brazilske nogometne atmosfere osigura kordon zaštitara između suprotstavljenih navijačkih frakcija koje će se nadam se promatrati i pod budnim okom kamera MUP Republike Hrvatske.

  2. Crvena hudica

    Molim informaciju jel gradonačelnik Samobora od 2.2. 2019. Od 19 sati i 15 minuta zabranio internet na području grada?Vjerni košarkaši simpatizeri jos uvijek čekaju barem rezultat sa utakmice Samobor – Sesvete…

Komentiranje je zatvoreno.