Suci: Luka Šonjić, Ante Glavurdić, Ivan Kelava – Zagreb. Gledaoca: 50.

100:51 (49:13)

(22:8, 27:5, 33:17, 18:21)

SAMOBOR: Bruno Srabotnak 18, Mateo Gionechetti-Prahin 16, Marko Šilobod 15, Lovro Mandalinić 12, Tomislav Đurinović 11, Vanja Miletić 9, Bruno Levanić-Kutni 9, Luka Žilić 8, Dario Gazić 2, Niko Gril, Karlo Filipović, Josip Škara; Trener: Marin Sedlar

IVANIĆ: Kristijan Razumić 13, Ivor Štefanović 11, Filip Zajčić 9, Nikola Grobotek 7, Jan Mihaljević 5, Antun Ivan Maronić 2, Karlo Rešetar 2, Hrvoje Božičević 2, David Božić, Mislav Vragović; Trener: Tomislav Đura

Seniori Samobora u 9 kolu II lige Centar pobijedili su na domaćem terenu ekipu Ivanića rezultatom 100:51.

Velika je bila premoć u mladosti i brzini Samoboraca, tako da već od druge četvrtine pa do kraja utakmice igraju s drugom postavom, a na poluvremenu već imaju visoku prednost 49:13. U drugom poluvremenu opušteni Samoborci igraju prilično komotnije u obrani tako da gosti uspijevaju nešto i pogoditi ali ne i izbjeći uvjerljivi poraz od 100:51.

Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošću Bruno Srabotnak s 18, Mateo Gionechetti-Prahin sa 16 i Marko Šilobod s 15 koševa.

Kod Ivanića najučinkovitiji je bio Kristijan Razumić s 13 koševa.

Ovom pobjedom Samoborci su jesenji dio sezone završili na odličnom drugom mjestu s bodom zaostatka za vodećom ekipom Sesveta. Nastavak lige slijedi 26.01.2019. godine u gostima kod ekipe Maksimira u Zagrebu.