Pobjeda kadeta

U 11. kolu 2. kadetske lige, košarkaši Samobora su u susretu sa ekipom Universa, apsolutno zasluženo stigli do svoje treće pobjede.

U prvoj četvrtini naši košarkaši su zaigrali kako znaju i umiju i već nakon prve četvrtine je prednost iznosila visokih 27:8 za naše dečke.

Zadovoljni visokim rezultatom, naši dečki su loša reagirali u drugoj četvrtini, u kojoj su primili 20 koševa, što je na kraju rezultiralo sa samo +8 koševa razlike na poluvremenu.

U drugom poluvremenu, vidljiva razlika u kvaliteti je došla do izražaja te, uz određene padove, ali ipak sigurniju i bolju igru u obrani, utakmica završava rezultatom 64:48 u našu korist.

Najefikasniji su bili Roko Spaseski Baburek sa 23, Roko Sedlar sa 13 te Leonardo Klišanić i Niko Mixich sa 12 postignutih koševa.