Suci: Galić, Juraga, Turić – Zagreb. Gledaoca: 40.

75:109 (39:46)

(23:24, 16:22, 22:29, 14:34)

SAMOBOR: Bruno Levanić-Kutni 25, Mateo Gionechetti-Prahin 23, Tomislav Đurinović 18, Niko Gril 17, Bruno Srabotnak 11, Vanja Miletić 7, Dario Gazić 4, Marko Šilobod 2, Luka Žilić 2, Josip Škara; Trener: Marin Sedlar

MEDVEŠČAK: Lovre Maloča 28, Luka Sunara 17, Demian Balaško 10, Roko Budić 8, Marin Matija Savin Belas 6, Mateo Šuljić 4, Fran Došen 2, Marko Sandalj, Božo Ivanković, Ivan Majdandžić, Dominik Leško. Trener: Mario Maloča

Košarkaši Samobora u 4 kolU II lige Centar pobijedili su gostima ekipu Medveščaka rezultatom 75:109.

U samoj završnici prvog poluvremena nakon izjednačene igre, Samoborci s 3 ubačene trice dolaze do vodstva od 46:39. U drugom poluvremenu Samoborci se i dalje svojski trude da slome otpor domaćina što im je uspjelo tek u zadnjoj četvrtini kada nakon odličnih obrana i brzih kontranapada pogađaju u serijama za na kraju uvjerljivu pobjedu.

Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošću Bruno Levanić-Kutni s 25 i Mateo Gionechetti-Prahin s 23 koša ali koji je bio i prvi skakač utakmice s 13 skokova, te se istakao i efektnima zakucavanjima i alley oop-ovima.

Kod Medveščaka najučinkovitiji je bio Lovre Maloča s 28 koševa.