43:63 (18:37)
(13:9,5:28,13:12,12:14)

KK SAMOBOR: Zorko 12, Knezović 20, Milakara 8, Matović 6, Spaseski Baburek 4, Šoštarić 11, Pecić 2. Trener: Marin Sedlar.
KK FORTUNA: Mandić, Tursan, Grubišić 3, Prtenjača 13, Hrsto 9, Brcković 4, Juričić 9, Modrić 4, Bogović, Kuhner, Mršo 1. Trener: Jurica Hegeduš.

Kadeti Samobora u posljednjem 14 kolu lige pobijedili su u gostima ekipu Fortune iz Zaprešića s rezultatom 43:63. U derbiju kola sastali su se neporažena ekipa Samoboraca i ekipa Fortune tek s jednim porazom od Samoboraca od 11 koševa razlike iz prvog dijela natjecanja. Sam početak utakmice pripao je Fortuni koji su do kraja prve četvrtine poveli s 4 koša razlike i time još uvijek bili u igri za osvajanje naslova lige. Međutim, u drugoj četvrtini Samoborci su odigrali maestralno, bez greške, nakon odličnih obrana iz brzih kontranapada natrpali su koš domaćina za nedostižnih dvadesetak koševa prednosti i time su praktički bez poraza osvojili kadetsko prvenstvo zagrebačke županije. Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošču Knezović sa 20, Zorko s 12 i Šoštarić s 11 koševa, a kod Fortune Prtenjača s 13 koševa.