Veterani nakon odlične borbe poklekli u produžetku

Veterani Samobora u 9 kolu županijske lige izgubili su na domaćem terenu od ekipe Brežica tek u produžetku s rezultatom 79:87. U odličnoj utakmici ekipe se do poluvremena izmjenjuju u vodstvu. Početkom drugog poluvremena gosti dolaze do desetak koševa prednosti da bi Samoborci u dramatičnoj završnici pola minute prije kraja utakmice košem iz slobodnih bacanja poravnali rezultat. Odmah zatim gosti gube loptu i Samoborci imaju cijeli napad za pobjedu, međutim u napadu previše kombiniraju tako da im je iscurilo vrijeme za šut. U produžetku pribraniji Brežičani pogađaju gotovo sve i na kraju zasluženo slave. Kod Samobora istakli su se učinkovitošću Močan s 24 i Krešo Škiljan s 20 koševa. Kod Brežica odlično su odigrali Božić s 23 i Marčetić s 20 koševa.