Srabotnak i Šilobod poveli Samobor do pobjede

Košarkaši Samobora u prijateljskoj utakmici pobijedili su na domaćem terenu ekipu Medveščaka iz Zagreba s rezultatom 107:83. Iako su gosti došli sa svega 6 igrača vrlo učinkovitom igrom poveli su početkom druge četvrtine s rezultatom 30:40. Tada je odlično zaigrao najmlađi Samoborac Srabotnak, a kada mu se pridružio i najstariji i najiskusniji Šilobod krenula je lavina Samoboraca te na kraju i zaslužena pobjeda od 107:83. U igru nisu ulazili Samoborci Škara i Gazić i tek nekoliko minuta Živko koje je trener Marin Sedlar čuvao za malo jaču provjeru protiv ekipe KK Rudeš koja se igra ovu subotu u 17,00 sati ‘Rudeš Areni ‘ u Zagrebu. Kod Samoboraca istakli su se učinkovitošću Marko Šilobod s 32 i Bruno Srabotnak s 16 koševa. Kod Medveščaka odlični su bili Sedmica s 29 i Osmica s 23 koša.