Veterani i seniori u revijalnom utakmicom obilježili kraj sezone

Seniori Samobora uspijeli su tek u završnici pobijediti veterane Samobora s rezultatom 131:96. Obje ekipe nastupile su u pojačanim sastavima, seniori sa Škarom i Levanićem, a veterani s dva proslavljena internacionalca Ivicom Cvitanovićem i Jerelom Blassingame koji je nedavno igrao i u Ciboni. Početak je pripao seniorima i vodstvom od 12:2, međutim kada su se veterani zagrijali ravnopravno su igrali do kraja treće četvrtine. U zadnjoj četvrtini veterani su pomalo već umorni, što koriste mlađi i izdržljiviji seniori i u jednoj dužoj seriji koševa dolaze do većeg vodstva i zaslužene pobjede. Obje ekipe su bile izuzetno raspoložene s ubačajima s tri poena. Ipak kod seniora valja pohvaliti raspoloženog Matea Gionichettia-Prahina koji se isticao s tricama ali i s tri izuzetno atraktivana zakucavanja Alley oopom. Kod veterana istakao se odličnim asistencijama Jerel Blassingame posjetivši na svoje odlične igre u Ciboni.

U poluvremenu utakmice podijeljena su priznanja najuspješnijim pojedincima u klubu. Veselo raspoloženje koje je vladalo na terenu nastavljeno je i na domjenku. Dok se sudionici utakmice zabavljali u prostorijama Kluba jedan dio igrača koji su činili okosnicu ekipe u protekloj sezoni, potpisao je nove ugovore s klubom. Sve u svemu odličan završetak sezone.