">Veterani iznenadili dosad neporaženu Goricu - Košarkaški klub Samobor

Veterani iznenadili dosad neporaženu Goricu

U osmom kolu 1. Županijske lige veterana Samoborci su na gostujućem terenu doslovno u zadnjoj minuti utakmice iščupali pobjedu protiv favorizirane Gorice pobijedivši 72:76.  Gorici je ovo prvi poraz na domaćem terenu nakon punih četiri godine. Domaćini su počeli fenomenalno pogađajući zaredom gotovo bez promašaja 16 trica i bili su u konstantnoj prednosti od desetak koševa razlike. Međutim Samoborci se ne predaju i u zadnjoj četvrtini kada im je proradio šut s četiri uzastopno pogođene trice konačno minutu prije kraja utakmice dolaze do prvog vodstva na utakmici od 71:72. U posljednjim trenucima utakmice Samoborci su smireniji i zasluženo dolaze do značajne i zaslužene pobjede na vrućem terenu Gorice. Kod Samoboraca najučinkovitiji su bili Lukačić s 23 i Močan s 20 koševa. Kod Gorice najučinkovitiji su bili Samardžić s 21 košem od čega 6 trica i Baričić s 19 koševa od čega 4 trice.